Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.10.2017, 12:59

stat рейтинг шкіл 2016

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2017 РОКУ

Шановні майбутні учасники ЗНО!

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (далі – пробне ЗНО, пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 10-Х, 11-Х КЛАСІВ, А ТАКОЖ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні! Звертаємо увагу, що у 2017 році державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів  (далі – ЗНЗ) буде проходити у формі ЗНО.

Радимо учням 10-х класів починати обирати вищий навчальний заклад (далі ВНЗ) та спеціальність уже зараз! Якщо ви вже почали готуватися до складання ЗНО, пропонуємо цикл пробних тестувань розподілити на два роки та мати можливість пройти всі необхідні тестування під час пробних ЗНО.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною.

Вартість пробного ЗНО – 120 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ* ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо у термін з 10.01.2017 до 31.01.2017 на нашому сайті. Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування!

*Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2017:

Дата проведення

Предмет тестування*

01.04.2017 (субота)

українська мова і література

08.04.2017 (субота)

біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова

*Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на декількох тестуваннях.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2017

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

– взяти участь у процедурі проведення ЗНО;

– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

– ознайомитися з різними формами тестових завдань;

– розрахувати час роботи із тестовими зошитами;

– потренуватися в заповненні бланків відповідей;

– визначити власний рівень знань;

– скорегувати підготовку до ЗНО.

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:

– зошит(-ти) із тестовими завданнями пробного ЗНО;

– бланк(-ки) відповідей;

– можливість ознайомитися з правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою1–12 балів та рейтинговою шкалою 100–200 балів.

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і літератури, російської мови та іноземних мов).

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено на нашому сайті до 14.03.2017.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження);

– запрошення для участі в пробному ЗНО;

– квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ визначатимуться за допомоги спеціального сервісу«Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено на нашому сайті (з української мови і літератури – з 01.04.20107, з інших предметів – з 08.04.2017). Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу.

____________________________________________________________________________________________

ВИТЯГ із НАКАЗУ

Українського центру оцінювання якості  освіти
від 11.10.2016 № 170

«Про проведення пробного зовнішнього

незалежного оцінювання в 2017 році

Відповідно до Порядку надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти іт науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23 липня 2010 року № 736/902/758, Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 796, Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2015 року № 1277, з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання

НАКАЗУЮ:

2. Провести в 2017 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з таких навчальних предметів:

1) української мови і літератури - 01 квітня;

2) англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії - 08 квітня.

3.Установити, що:

1) реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 10 до 31 січня 2017 року;

2) пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання)».

«  Жовтень 2017  »