Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.06.2019, 01:53

МИ ПАТРІОТИ

День визволення м.Мелітополя від фашистських загарбників.

Той день, той час нам не забуть,

Як бився перепел в житах,

Як йшли сини в тривожну путь,

В безмежні далі, крізь літа.

Нам не забуть той день, той час,

Самотній грім, жовтневий цвіт…

Не всі прийшли тоді до нас

Та їх життя – в безсмертя зліт.

Днь козацтва  України.

13 жовтня у школі  пройшла  лінійка присвячена «Дню козацтва  України». Починаючи з 5-тих класів і закінчуючи 11-ми класами учні виконували Гімн України, а самим видовищним моментом було відкриття шестиметрового прапора України.

У 2016 року виповнилося  75-та річниця трагічних подій Бабиного-Яру . Бабин Яр В Україні став символом знищення євреїв Європи під час Голокосту. Тільки 29-30 вересня 1941 р. тут було розстріляно нацистами близько 34 тисяч євреїв.

Бабині Яри України.

В рамках відзначення цієї трагедії у школі проведено «Уроки пам’яті трагедії  Бабиного Яру та «бабиних ярів» України ».

У школі було проведено :

1. Бібліотечна виставка «Сторінки трагедії Бабиного Яру».
  2. Фотовиставка матеріалів , історичних документів «Бабин Яр. Розповідають факти ».
  3. Уроки пам’яті ( 8-11 кл.) «Трагедії Бабиного Яру- найтяжчий злочин проти людства».
  4. Інформаційні хвилинки «Бабин Яр : історія , пам’ять »( 5-7 класи).
  5. Перегляд фільму «Жахіття урочища Бабиного Яру»(10-11 класи).

Гра «Сокіл»

11 жовтня на базі НВК № 16 був проведений І міський етап Всеукраїнського дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Відбулися урочисте відкриття гри та знайомство з роями. Наша команда «Славні козаки» змагалися гідно.

Більше фото в фотоальбомі

"Флешмоб"

10 травня 2016 року під керівництвом лідерів шкільного самоврядування учні влаштували вражаючий флеш-моб, присвячений темі війни в Україні. Дякуємо всім учням, які приймали участь у цьому заході. Особлива вдячність учениці 8 – В класу, Кюрчевій Юлії за організацію та самовіддачу у підготовці флеш-моба.Подібні заходи об’єднують молодь і додають віри в майбутнє країни.

Слава Україні!

Міжнародний день рідної мови

В усі часи у кожній цивілізованій країні патріотичне виховання займає чільне місце у розвитку особистості окремо і всієї нації в цілому.

Українська вишиванка - це свого роду сімейний оберіг для чоловіка та жінки, маючи вдома таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.

21 лютого Міжнародний день рідної мови, тому сьогодні в нашій школі пройшла акція «Українською прикольніше!». Учні, вчителі, батьки прийшли до школи у надзвичайно красивому одязі – українських вишиванках. А батьки , що завітали у цей день до школи, були приємно здивовані різноманіттям чудових сорочок і сяючими обличчями їх володарів Школа заквітчала вишиванками. Учні і вчителі взяли участь у параді вишиванок. По закінченню заходу було нагороджено грамотами ті класи, які найактивніше брали участь, а саме:

-1А, 1В, 2А, 2Б, 3Б, 3В, 4А, 5В, 7А, 7Б, 8А, 8В, 9А, 9Б

Більше фото в фотоальбомі

Хай живуть красиві традиції в кожній родині та в славній Україні!

Миру, злагоди, добробуту!

Робота з волонтерами відправка солдатам в АТО листівок та  малюнків наших учнів

Маленькі бойки

Зимові свята, що розпочалися від Святого Миколая та триватимуть аж до Водохреща, цього річ є вельми щедрими на подарунки та приємні сюрпризи.  Свята тривають, а разом з ними й  несподіванки та новорічні див. До нашої школи завітали гості з Івано-Франківської обл. смт. Рожнятів  дитячого зразкового фольклорно-етнічного ансамблю «Маленькі бойки».

Ці маленькі , але уже досвідчені юнаки да дівчатка побували на багатьох концертах, як у нашій країні так і за кордоном, а саме у Ватикані у Папи Римського та співали для нашого Президента Петра Порошенка .Наша школа зустріла маленьких виконавців щедрівок та колядок з короваєм та щирими оплесками. Лідери самоврядування розповіли про життя у школі .Після цього маленькі бойки відправилися до майстер- класу де виготовляли новорічні  листівки та ангелів, наші дівчата допомагали юним виконавцям в цьому. Загалом зустріч відбулася для обох сторін плодотворною , веселою та цікавою.

Джури

13.10.2015 р. у 10 гімназії проходив І етап міської військово- патріотичної гри Сокіл «Джура», де представники нашої школи команда « Славні козаки» завзято боролися на кожній станції.

День освобождения Мелитополя

В последний день перед каникулами в школе прошло мероприятие посвященное Дню освобождения Мелитополя от немецко - фашистских захватчиков «Мелитополь боевой».

Классные руководители вместе с детьми подготовили  классные часы посвященные освобождения нашего города  Ученики нарисовали плакаты, рисунки на данную тему . А самым интересным и ажиотажным  в школе была проведена выставка поделок и композиций . Лучшие работы выбирал актив школы. Младшим классам провели экскурсию , рассказывали  о событиях тех страшных, суровых днях . Мероприятие прошло с пользой и большим интересом.

Лучшие работы:

1. 2-В кл.