Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.08.2019, 19:58

Методичні об'єднання вчителів

10.12.2014 в школі пройшов майстер клас вчителя біології  Бугаєнко Тетяни Володимирівни в рамках атестації на  відповідність раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії», відповідність раніше присвоєному званню  «учитель методист».

______________________________________________________________

План майстер-класу.

1. З досвіду роботи вчителя біології  Бугаєнко Т.В. « Формування інформаційної культури на уроках біології »
  2. Майстер-клас:  використання ІКТ на уроках біології та в позаурочний час. Веб - квест «Подорож в країну RASLANDIA»

Мета майстер класу: ознайомлення  учасників із створенням та  використанням веб- квестів, як засобу розвитку пізнавальної діяльності учнів при вивченні біології.

Мета квесту:

формування в учнів знань про принципи функціонування і структуру рослинного організму, розвиток умінь встановлювати гармонійні стосунки з природою на основі поваги до життя як найвищої цінності та всього живого, як унікальної частини біосфери;

становлення наукового світогляду, формування емоційно- ціннісного ставлення до природи, до загальнолюдських духовних цінностей;

формування умінь застосовувати теоретичні знання у прикладних сферах людської діяльності;

розвиток пізнавальних інтересів учнів, використання інформаційних технологій.

Завдання майстер - класу :

1. Робота з меню сайту http://tatiana2014.ucoz.ru/ ;
  2. Ознайомити   учасників з використанням веб- квестів;
  3. Створенням пошукових завдань;
  4. Рефлексія учасників майстер -  класу.

Більше фото в: Фотоальбоми > Семінари

«  Серпень 2019  »